O FIRMIE

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji katalogów z próbkami kolorów, tzw. wzorników, szczególnie dla branży farb proszkowych, tworzyw sztucznych i plastików.

Wzornik jest odzwierciedleniem finalnej estetyki Państwa produktu, ukazuje prawdziwy wygląd danej powierzchni, jej kolor, teksturę, połysk...

Umieszczając wzór lub próbkę swojego produktu na wzorniku dajecie Państwo swoim Klientom niepowtarzalną szansę zapoznania się z realnym produktem, co zdecydownie ułatwia Klientom podjęcie decyzji o zakupie. Mając to szczególnie na uwadze, dążymy do osiągnięcia w produkcji najwyższej jakości, aby Państwa produkt był jak najlepiej zaprezentowany odbiorcom.

Powierzając naszej firmie wykonanie wzorników mogą mieć Państwo pewność, że otzrymacie wyrób najwyższej jakości, w pełni spełniający Wasze oczekiwania.

Zapewniamy kompleksową obsługę całego cyklu produkcyjnego wzornika: od koncepcji, poprzez projekt graficzny, wymalowanie próbek kolorów, do gotowego wzornika

Zaufało nam wiele renomowanych firm krajowych i zagranicznych, w ty, duże koncerny, tworząc liczną grupę naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ochrona danych osobowych

Projekt P&D Projektowanie stron www