wzornik katalogowy
WZORNIK KATALOGOWY
wzorniki - wachlarzyk
WACHLARZYK
wzorniki - ekspozytor
EKSPOZYTOR
wzorniki - inne
INNE
wzorniki

Wzornik to najlepsza forma prezentacji rzeczywistych walorów danego produktu takich jak:Wzorniki mogą mieć różne formy:


Zapewniamy kompleksową realizację od koncepcji przez projekt graficzny do gotowego produktuStandardowe wielkości balszek:


Posiadane przez naszą firmę wieloletnie doświadczenie w branży, zaplecze produkcyjne oraz zadowolenie z naszych produktów wielu renomowanych, światowych firm, pozwala nam zaproponować Państwu produkt najwyższej jakości, wykonany według wysokich standardów i terminowo.

W naszej firmie najważniejszym działem jest Dział Kontroli Jakości. Zarówno surowce, półprodukty jak i końcowy wyrób poddawane są wielokrotnie ostrej weryfikacji i selekcji jakościowej. Etap kontroli rozpoczyna się już od sprawdzenia dostarczanych surowców. Do produkcji dopuszczane są wyłącznie surowce spełniające określone standardy jakości. Nasze wyroby kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Nadzór nad wyrobem końcowym prowadzony jest aż do chwili odbioru wzorników przez klienta. Spedycja odbywa się w odpowiednio dobranych i zabezpieczonych opakowaniach dostosowanych do indywidualnego wyrobu.

Proponujemy naszym klientom standardowe wyroby, ale również kreujemy nietypowe, indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb danej firmy.

Dysponujemy studiem graficznym umożliwiającym zaprojektowanie szaty wizualnej dla Państwa wzornika oraz całą gamę technicznych rozwiązań, umożliwiających jak najciekawsze zaprezentowanie Państwa produktu na wzorniku.

Zapraszamy do współpracy.